RN73H2BTTD4993B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD4993B10
JLCPCB Part #
C4202515
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS