RN73H2BTTD4991C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD4991C10
JLCPCB Part #
C2569127
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS