RN73H2BTTD4932D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD4932D100
JLCPCB Part #
C3912011
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS