RN73H2BTTD4932B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD4932B50
JLCPCB Part #
C4020520
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS