RN73H2BTTD4931B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD4931B50
JLCPCB Part #
C2557910
Package
1206
Description
250mW 4.93kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS