RN73H2BTTD4930C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD4930C50
JLCPCB Part #
C4264371
Description
-55℃~+155℃ 250mW 493Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS