RN73H2BTTD48R1C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD48R1C25
JLCPCB Part #
C2558016
Package
1206
Description
250mW 48.1Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS