RN73H2BTTD4813C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD4813C50
JLCPCB Part #
C2557936
Description
250mW 481kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS