RN73H2BTTD4812C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD4812C25
JLCPCB Part #
C4046142
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.1kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS