RN73H2BTTD4810A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD4810A05
JLCPCB Part #
C4286269
Description
-55℃~+155℃ 250mW 481Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS