RN73H2BTTD47R0C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD47R0C25
JLCPCB Part #
C2557865
Description
250mW 47Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS