RN73H2BTTD4750D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD4750D50
JLCPCB Part #
C2549169
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS