RN73H2BTTD4750C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD4750C25
JLCPCB Part #
C4189349
Description
250mW 475Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS