RN73H2BTTD4700D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD4700D50
JLCPCB Part #
C2549243
Description
250mW 470Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS