RN73H2BTTD4640D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD4640D100
JLCPCB Part #
C2544707
Description
250mW 464Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS