RN73H2BTTD45R9D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD45R9D50
JLCPCB Part #
C4167687
Description
-55℃~+155℃ 250mW 45.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS