RN73H2BTTD4592F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD4592F25
JLCPCB Part #
C4305804
Description
-55℃~+155℃ 250mW 45.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS