RN73H2BTTD4530F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD4530F100
JLCPCB Part #
C2542942
Description
-55℃~+155℃ 250mW 453Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS