RN73H2BTTD44R2C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD44R2C50
JLCPCB Part #
C2556504
Description
-55℃~+155℃ 250mW 44.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS