RN73H2BTTD44R2C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD44R2C25
JLCPCB Part #
C4027337
Description
-55℃~+155℃ 250mW 44.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS