RN73H2BTTD4483B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD4483B10
JLCPCB Part #
C2573719
Description
250mW 448kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS