RN73H2BTTD4481B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD4481B50
JLCPCB Part #
C2556552
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.48kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS