RN73H2BTTD4420F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD4420F10
JLCPCB Part #
C2560760
Description
250mW 442Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS