RN73H2BTTD43R7C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD43R7C50
JLCPCB Part #
C4015736
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.7Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS