RN73H2BTTD43R2B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD43R2B50
JLCPCB Part #
C2556731
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS