RN73H2BTTD4372A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD4372A25
JLCPCB Part #
C4034371
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.7kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS