RN73H2BTTD4371F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD4371F25
JLCPCB Part #
C2543647
Description
250mW 4.37kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS