RN73H2BTTD4370D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD4370D50
JLCPCB Part #
C2543659
Description
250mW 437Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS