RN73H2BTTD4370D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD4370D100
JLCPCB Part #
C4021531
Description
-55℃~+155℃ 250mW 437Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS