RN73H2BTTD4323D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD4323D100
JLCPCB Part #
C2543549
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS