RN73H2BTTD42R7C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD42R7C50
JLCPCB Part #
C4245475
Description
250mW 42.7Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS