RN73H2BTTD4272F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD4272F50
JLCPCB Part #
C3924157
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS