RN73H2BTTD4221C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD4221C50
JLCPCB Part #
C2559389
Description
250mW 4.22kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS