RN73H2BTTD4121B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD4121B50
JLCPCB Part #
C4145981
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.12kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS