RN73H2BTTD4073B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD4073B50
JLCPCB Part #
C3917363
Description
250mW 407kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS