RN73H2BTTD4070D25
MFR.Part #
RN73H2BTTD4070D25
JLCPCB Part #
C2546232
Description
-55℃~+155℃ 250mW 407Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS