RN73H2BTTD4023B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD4023B25
JLCPCB Part #
C2558388
Description
250mW 402kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS