RN73H2BTTD4022D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD4022D10
JLCPCB Part #
C4068999
Description
-55℃~+155℃ 250mW 40.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS