RN73H2BTTD4020F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD4020F50
JLCPCB Part #
C2547021
Description
250mW 402Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS