RN73H2BTTD4020B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD4020B25
JLCPCB Part #
C2558235
Description
-55℃~+155℃ 250mW 402Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS