RN73H2BTTD39R0F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD39R0F50
JLCPCB Part #
C2546848
Description
250mW 39Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS