RN73H2BTTD3970D25
MFR.Part #
RN73H2BTTD3970D25
JLCPCB Part #
C2546840
Description
-55℃~+155℃ 250mW 397Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS