RN73H2BTTD3922B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD3922B25
JLCPCB Part #
C4264863
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS