RN73H2BTTD3920F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3920F10
JLCPCB Part #
C2558759
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS