RN73H2BTTD3902C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3902C50
JLCPCB Part #
C3947560
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS