RN73H2BTTD3900F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3900F50
JLCPCB Part #
C4265677
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS