RN73H2BTTD38R8B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD38R8B50
JLCPCB Part #
C2557500
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS