RN73H2BTTD3881F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD3881F25
JLCPCB Part #
C2542150
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.88kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS