RN73H2BTTD3880C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3880C50
JLCPCB Part #
C2557867
Description
250mW 388Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS