RN73H2BTTD3833F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD3833F25
JLCPCB Part #
C3937927
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS